ĪPAŠUMU PĀRVALDĪBA
VĒRTĒŠANA UN KONSULTĀCIJAS
KOMERCĪPAŠUMU PIEDĀVĀJUMI

Par mums

Immostate ir nekustamo īpašumu pakalpojumu uzņēmums komercīpašumu jomā. No 2004. gada esam piedalījušies vērienīgu un atpazīstamu projektu attīstībā un realizācijā, uzkrājot būtisku pieredzi dinamiska nekustamo īpašumu tirgus apstākļos.

Vīzija

Konsekventa rīcība atbilstoši uzņēmuma galvenajiem darbības veidiem un ilgtermiņa stratēģijai. Noturīga un plānveidīga attieksme pret mūsu darbu mainīgos nekustamā īpašuma tirgus apstākļos. Mūsu vērtības ir atbildība, reputācija un izaugsme.

Misija

Darījumu pārstāvība un pakalpojumu sniegšana, nodrošinot konstruktīvu pieeju iesaistīto pušu biznesa mērķu sasniegšanai.

Mērķis

Mūsu mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus pilna servisa darbības veidus komercīpašumu jomā. Piedāvāt privātpersonu un korporatīvo klientu apkalpošanu visa veida komercīpašumu darījumos kā arī nodrošināt nekustamo īpašumu pārvaldības pakalpojumus. Nodrošināt vērtēšanas, konsultāciju un juridiskos pakalpojumus nekustamo īpašumu nozarē un piedāvāt nekustamo īpašumu investīciju iespējas un risinājumus, attīstības projektu koncepcijas izstrādi un vadību.